Až kvety opadnú zo stromov, môžu skončiť na vašom koláči alebo cupcake. Jarná horúčka k vám prichádza kedykoľvek počas dňa s touto posypovou dekoráciou od Günthart. Štyri rôzne druhy posýpok vám dávajú možnosť vyrábať a ďalej kombinovať rôzne výtvory.
Balenie obsahuje: 160 g
Cukor, kukuričný škrob, ryžová múka, ryžový tuk, glukózový sirup, zemiakový škrob, aróma, koncentrát repnej šťavy, spirulina, leštiaca látka: včelí vosk, farbivá: E100, E101, E120, E131, E171
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1730 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 413,4 kcal |
| Tuk | 2,5 g |
| - z toho nasýtených | 0,7 g |
| Sacharidy | 96 g |
| - z toho cukry | 83 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Nemecko
| Farba | mix |
| Kategória: | Zmes na zdobenie cukrom |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Výrobca | Gunthart |
| EAN | 4049583110542 |
| Kód produktu | 1054 |